+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Екскурсійні тури

Екскурсійні тури

Екскурсійний тур від турагенції «SofiaTours» – це маленька подорож, що дає можливість не тільки відпочити, а й отримати нові знання і свіжі враження. Найголовніше, що організувати собі такий відпочинок може кожен, незалежно від зайнятості або рівня достатку, благо, вибір подібних турів величезний. Відправитись на екскурсію разом з організованою групою, або обрати собі окремий маршрут по місцях, де ще не були жодного разу? Обирайте те, що Вам більше до душі. Звичайно потрібно враховувати, що в своїй більшості екскурсійні тури призначені не для активного відпочинку і не для туристів екстремалів, а для тих, хто щиро цікавиться побутом і культурою інших країн та міст. Наші гіди по напрямках подібних турів, пройшли багатьма маршрутами та точно знають на що слід звертати особливу увагу екскурсантів.

Європейські екскурсійні тури

Кожна екскурсія по своїй суті – це відкриття для себе чогось нового на основі вже існуючих вражень. Наприклад, найбільш затребуваними вважаються європейські екскурсійні тури в такі країни як Польща, Чехія, Греція, Італія. Екскурсійні тури в Чехію набули популярності завдяки чудовим старовинним пам’яткам і романтичній обстановці. Іспанія – країна старих добрих традицій, а Греція, як відомо, є невичерпним джерелом історії культури. У свою чергу, Італія являє, здавалося б, неймовірне поєднання стилів та епох: бароко та модернізму, рококо і мінімалізму.

Гарячі екскурсійні тури

Тільки найвигідніші гарячі екскурсійні тури в Європу! Незабутній відпочинок за прийнятною ціною! Якщо Ви – ще недосвідчений мандрівник або просто не бажаєте морочитись з самостійним відкриттям візи, підбором маршруту, екскурсій, місць для проживання і при цьому Ви особливо цінуєте активно-пізнавальний відпочинок, то екскурсійні тури – це найкращій варіант саме для Вас!

Можливий вибір як авіа-екскурсійного туру, так і автобусного – в залежності від Ваших побажань. Турагенція «SofiaTours» допоможе організувати для Вас найкращий екскурсійний відпочинок та отримати від нього незабутні враження!