+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Гарячі тури

Гарячі тури – дешевше відпочити тільки на дачі!

Ви вже чули про гарячі тури, але ще жодного разу не купували їх? Тоді ми із задоволенням розповімо Вам, в чому ж особливість таких турів. Якщо Ви мрієте заощадити та готові вирушити в подорож хоч завтра – гарячі тури стануть для Вас чудовою знахідкою. Саме низька ціна і великий вибір – ось ті переваги що надає Вам гарячий тур. Це завжди лідируючі позиції в продажах турагенцій. Якість туру при цьому не змінюється. Просто залишилося кілька квитків і турагенції потрібно їх продати якомога швидше, тому ціни різко знижуються. Але Ви повинні бути готові до того, що можливо вже завтра або через два-три дні після придбання туру треба вирушати в мандрівку. Тому, якщо Ви бажаєте ретельно спланувати свій відпочинок, вибрати готель, курорт і екскурсійний маршрут, Вам може не підійти така пропозиція. А якщо ж ви, навпаки, «на валізах» і чекаєте вдалої можливості – сміливо купуйте гарячій тур!

Як оформити гарячі тури?

Спочатку Вам треба переглянути найактуальніші пропозиції від турагенції «Sofia Tours» на цій сторінці. Завдяки сучасному онлайн-сервісу ми зібрали найоптимальніші варіанти враховуючи два важливих чинника: якість та низька вартість. Уважно обирайте актуальні пропозиції і Ви обов’язково знайдете оптимальний для себе тур. Найпопулярніші гарячі тури – це пропозиції мандрівок в безвізові країни, або в країни, які оформляють візи прямо по прильоту.

У весняно-літній період це:

В осінньо-зимовий:

Якщо Ви щасливий володар Шенгенскої мультивізи, Ви зможете значно заощадити при оформленні гарячого туру до Європи. Також у багатьох країнах є можливість оформити «термінову» візу, тому, навіть з урахуванням переплати за швидке оформлення візи, миттєвий тур може обійтися набагато дешевше, ніж при відкритті візи та придбання туру завчасно.

Безумовно, гарячі тури стануть справжньою знахідкою для тих, хто має граничний бюджет та вміє рахувати свої кошти. При цьому ціна на якість туру ніяк не впливає. Купуйте гарячі тури на свій смак! Нагадуємо – вивчити всі пропозиції Ви зможете не покидаючи цієї сторінки нашого порталу!
Та якщо в Вас виникнуть запитання – обов’язково дзвонить, наші менеджери нададуть Вам необхідну допомогу з приводу пошуку якісного та дешевого туру!