+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Чорногорія

chernogoriya

Відпочинок в Чорногорії – це приємне відкриття!

Оцінка на підставі більш ніж 1000 відгуків наших клієнтів!

  • Клімат – 10 балів
  • Пляжний відпочинок – 9 балів
  • Екскурсії – 10 балів
  • Обслуговування – 9 балів
  • Ціни – 9 балів

Перлина узбережжя Адріатики

Чорногорія – це прихована перлина узбережжя Адріатики. Довгі піщані та галькові пляжі, скелясті, прозорі наче скло морські бухти, та гірські масиви з зеленими хвойними деревами, акаціями, кипарисами, пальмами що захищають узбережжя від сильних вітрів. Все це зачаровує та робить відпочинок в Чорногорії унікальним та незабутнім. Майже вся територія Чорногорії знаходиться під захистом ЮНЕСКО. І тут насправді є що захищати.

Найглибший в Європі і другий у світі за глибиною каньйон на річці Тара. Єдиний фіорд на Середземномор’ї також знаходиться в Чорногорії. Неймовірної краси бухта Бока Которська, про яку Бернард Шоу написав своїй дружині: “Вітаю тебе з найкрасивішого куточка всього світу”. Під час екскурсії по бухті обов’язково відвідайте одно з найстаріших міст Адріатики Котор та стародавній собор св. Тріпуна XII століття. Тут збереглася, з тих далеких часів, оборонна кріпосна система довжиною 4 км, що вважається пам’яткою світового значення. Поряд з Котором знаходиться рукотворний острів Пераста, де знаходиться красива церква “Святий Госпа од Шкрпела”. Заповідне Скадарське озеро, найбільше на Балканському півострові, відомо не тільки невеликими колоніями самих різних птахів, але і численними мальовничими островами. А ще в Чорногорії дуже багато оливкових гаїв!

Пляжний відпочинок

Пляжний відпочинок в Чорногорії не поступається якістю Греції,а деінде і перевершує грецьке узбережжя. Взяти хоча б 13-ти кілометровий пляж у місті Улцінь (350 сонячних днів) що майже на границі з Албанією. До речі, крім того, що цей пляж є найбільший на східному узбережжі Адріатичного моря, пісок на пляжі має лікувальні властивості і полегшує ревматичні болі.

Ціни на відпочинок

На додачу до надзвичайно красивої природи Чорногорія славиться доброзичливістю та привітністю місцевих мешканців, а також, дуже поміркованими як до європейської країни цінами на відпочинок.

Для пошуку найкращого туру до Чорногорії скористайтеся нашими онлайн-сервісами! Шукайте найгарячіші тури і пам’ятайте, що час польоту до кращих курортів Чорногорії всього 2 години, і вже сьогодні Ви зможете на власні очі побачити красу, про яку писав Бернард Шоу та лорд Байрон!

Інші країни для відпочинку