+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Єгипет

egipet

Дуже гарячі тури в Єгипет

Оцінка на підставі більш ніж 1000 відгуків наших клієнтів!

  • Клімат – 10 балів
  • Пляжний відпочинок – 10 балів
  • Екскурсії – 10 балів
  • Обслуговування – 8 балів
  • Ціни – 9 балів

Дайвінг та морський відпочинок

Ви ще не були в Єгипті? Тоді терміново збирайте речі, пакуйте валізи і купуйте маску з ластами. Тому що найбільш визначна пам’ятка Єгипту – це Червоне море з дивовижними коралами і тисячами різноманітних та різнокольорових морських мешканців. Поціновувачі дайвінгу та морського відпочинку просто зобов’язані завітати до цього раю.

Вартість туру в Єгипет

І треба відмітити – це дуже комфортний рай. Вартість туру в Єгипет коливається між позначками «доступно кожному» і «дорого з шиком». Все залежить від готелю та умов відпочинку. Розкішні апартаменти Шарм-Ель-Шейха (царської затоки) або скромний готель з мінімумом необхідного – обирати Вам. Також як і харчування по знаменитій формулі «Allinclusive». Але щоб Ви не обрали, у Вас буде гаряче сонце, білосніжний пісок і чудове море. І все це доступно без виключення цілий рік! Так-так-так! Якщо на вулиці зима і за заметами ховаються навіть будинки – саме час погрітися на сонці і зустріти новорічні свята під пальмами. І потрібно це робити всією сім’єю. В Єгипті створені всі умови для відпочинку з дітьми. Басейни в готелях з безліччю розваг порадують Ваших дітей, а Вас порадує якісна організація безпечного відпочинку.

Екскурсійні тури

І, звичайно, чудові екскурсійні тури по Єгипту. Можливість побачити на власні очі таємничі Великі Піраміди, розгадати загадки Сфінкса і прогулятись узбережжям найвеличнішої у світі річки Ніл! Історії Єгипту більш 5000 років. Написано безліч книг, великими режисерами поставлені масштабні кіношедеври. Ви побачите історію грандіозних звершень людства і навіть зможете зробити з нею селфі!

За співвідношенням ціна-якість Єгипет пропонує один з найкращих варіантів відпочинку. Але завжди можна ще трохи заощадити. У нашому онлайн-сервісі пошуку турів зібрані всі гарячі тури в Єгипет! Заходьте, вибирайте і приводьте друзів – тури в Єгипет розлітаються як гарячі пиріжки, так що бронюйте найкращі пропозиції заздалегідь і не чекайте з моря погоди. Краще вирушайте туди, де цілий рік прекрасне море і відмінна погода!

Інші країни для відпочинку