+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Греція

gretsiya

Легендарний відпочинок в Греції

Оцінка на підставі більш ніж 1000 відгуків наших клієнтів!

  • Клімат – 10 балів
  • Пляжний відпочинок – 10 балів
  • Екскурсії – 10 балів
  • Обслуговування – 9 балів
  • Ціни – 9 балів

Пляжний відпочинок в Греції

Жодна країна в Європі не зможе змагатися з Грецією щодо довжини берегової лінії. Більше 13000 кілометрів і понад 1000 островів! М’який середземноморський клімат гарантує Вам прекрасний пляжний відпочинок. А фантастичні пам’ятки колиски цивілізації не дадуть нудьгувати навіть найдосвідченішому туристу.

Пляжний відпочинок в Греції – це насолода для справжніх гурманів. 300 сонячних днів і величезна кількість пляжів на будь-який смак. Мальовничі острови гарантують Вам усамітнення і комфорт, якого не існує на материкових пляжах. І якщо Ви в пошуках місця для повноцінного релаксу – то тут тисячі таких місць!

Колиска цивілізації

Нудьгувати в Греції просто неможливо, Вас чекають пригоди гідні справжніх героїв Еллади. Стародавні храми і печери, можливо створені самими олімпійськими богами і незабутні краєвиди узбережжя 7-ми морів. Цей відпочинок наповнить Вас почуттям дотику до колиски цивілізації. Ви відчуєте єднання з прекрасною природою і магію, що наповнює море і небо неземними відтінками блакиті!

Грецька таверна

А ввечері завітайте до звичайної грецької таверни. Вас вже чекають привітні господарі і натуральна кухня, де жодна страва не обійдеться без справжньої оливкової олії і м’яких середземноморських спецій. Ну і, звичайно ж, трохи грецького вина або особливого бренді, яке роблять тільки в цьому раю.

Тури в Грецію

Тури в Грецію завжди користувалися великим попитом, тому що Ви отримуєте відпочинок європейського рівня і прекрасну екскурсійну програму. І якщо в минулому Греція була доволі недешевою країною для туристів, то тепер це змінилось. Конкуренція з узбережжям Туреччини і Єгипту істотно відкоригувала ціни. З’явилося безліч доступних пропозицій з високим рівнем сервісу. Зросла кількість гарячих турів до Греції доступних майже для кожного!

Для пошуку найкращого туру скористайтесь нашими онлайн-сервісами! Шукайте найгарячіші тури і пам’ятайте, що час польоту до Греції всього 2 години і вже сьогодні Ви зможете відпочивати на пляжі та милуватися тим самим зоряним небом, яким милувався Одіссей, вирушаючи до своєї долі з ласкавого узбережжя Ітаки!

Інші країни для відпочинку