+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Індія

indiya

Яскравий відпочинок в Індії

Оцінка на підставі більш ніж 1000 відгуків наших клієнтів!

  • Клімат – 9 балів
  • Пляжний відпочинок – 10 балів
  • Екскурсії – 10+ балів
  • Обслуговування – 6 балів
  • Ціни – 10 балів

Індія – це найяскравіша країна

Напевно, Індія – це найяскравіша країна в світі. Країна, що приховує за квітчаними сарі тисячі відтінків пристрасті та кохання. Країна незабутньої екзотики і автентичного колориту, який не знайдеш в жодному іншому куточку світу. Відпочивати в Індії люблять і вміють. Підтвердженням цьому є величезна популярність курортів Гоа. Адже навіть сама ця назва стала самодостатньою в сфері туризму і відпочинку. Перед Вами з’являються прекрасні пляжі, тепле море і мудра безпечність, якої нам так не вистачає в постійній метушні сьогодення.

Курорт ГОА

ГОА – є ще й прекрасним SPA курортом. Якщо вас цікавить натуропатія, йога, аюрведичні напрямки лікування – то сміливо вибирайте кращий тур і Ви ні на хвилину не пошкодуєте, що вибрали місцем свого відпочинку неповторну Індію. Містика та езотерика розлита тут в повітрі. Навіть найбільші скептики поряд з місцевими шаманами, можуть повірити в силу духу здатну творити дивовижні речі.

Тадж Махал

А якщо Ви мріяли побачити щось насправді приголомшливе, дивовижне і незабутнє – відвідайте Тадж Махал. Цей палац ще під час будівництва став витвором мистецтва і назавжди увіковічив прекрасне почуття безсмертного Кохання, що сильніше за будь що на цьому світі.

Індійська кухня

І, звичайно, кожному мандрівникові необхідно вступити в клуб поціновувачів індійської кухні. Адже відпочивати на голодний шлунок дуже важко. Сабджі, Дхал, індійські пікули, курчата тандурі, Чапаті, Самоса, Тхалі, Карі – це лише сота частина смачної екзотики.


Для пошуку найкращого туру скористайтесь нашими онлайн-сервісами! Шукайте найгарячіші тури і пам’ятайте, що час польоту до кращих курортів Індії всього 7 годин, і вже сьогодні Ви зможете побачити одну з найбільш екзотичних країн і повністю забути про напругу і проблеми в обіймах матері тисячі культур неповторної Індії!

Інші країни для відпочинку