+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Іспанія

ispaniya

Творчій відпочинок в Іспанії

Оцінка на підставі більш ніж 1000 відгуків наших клієнтів!

  • Клімат – 10 балів
  • Пляжний відпочинок – 10 балів
  • Екскурсії – 10 балів
  • Обслуговування – 9 балів
  • Ціни – 10 балів

Іспанія

Це пристрасть що ніколи не згасає! Найспекотніша та найчуттєвіша з Європейських країн, вона завжди рада зустріти Вас і закрутити в неймовірному танці. Іспанія є визнаним пляжним лідером з моменту появи системи міжнародної сертифікації пляжів «Блакитний прапор». Протягом майже 30 років країна завжди займає перше місце у всесвітньому рейтингу пляжів.

Ціни на відпочинок в Іспанії

Багатьох зупиняє міф про дуже дорогий відпочинок в Іспанії. І це, м’яко кажучи, не зовсім відповідає дійсності. Відпочинок в Іспанії не обмежується розкішною та недешевою Пальма-Де-Майоркою. Кожен куточок цієї унікальної країни гідний окремої відпустки. Найчастіше на вибір пересічного, але вибагливого, туриста є два місця на узбережжі північно-східної частини Іспанії.

Коста-Брава або Коста-Дорада?

На відміну від Коста-Дорада, що дійсно є найтеплішим узбережжям Іспанії , Коста-Брава має більш прохолодний клімат. Є відмінності і в пляжному відпочинку. Наприклад, Коста-Брава відрізняється глибоким «входом» у море, крупним піском і береговою лінією, порізаною бухтами й кручами. На відміну від цієї частини узбережжя Коста-Дорада ідеально підходить тим, хто приїхав відпочивати разом з дітьми, оскільки «вхід»у море тут пологий, неглибокий, з дрібним піском і рівною береговою лінією.

Коста-Брава і Коста-Дорада на мапі Іспанського Королівства розташовані по різні боки від Барселони. І це дозволяє Вам відвідати одне з найчарівніших та надихаючих місць старої Європи. Незвичайна архітектура, музеї видатних митців – творча атмосфера Барселони затьмарює навіть Париж. І це «блюдо» приправлене пекучим іспанським темпераментом і прекрасними місцевими винами!

Тож бронюйте тури та вирушайте на відпочинок до Іспанії найближчім авіарейсом, бо життя – це дуже творчий процес, і саме зараз, Вам потрібні яскраві іспанські фарби!

Для пошуку найкращого туру скористайтесь нашими онлайн-сервісами. Шукайте гарячі тури до Іспанії і пам’ятайте, що час польоту до кращих курортів Іспанії всього 5 годин, і вже сьогодні Ви відпочиваєте на узбережжі теплого моря найяскравішої країни Європи!

Інші країни для відпочинку