+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Туреччина

turtsiya

Сонячний відпочинок в Туреччині!

Оцінка на підставі більш ніж 1000 відгуків наших клієнтів!

  • Клімат – 10 балів
  • Пляжний відпочинок – 10 балів
  • Екскурсії – 7 балів
  • Обслуговування – 9 балів
  • Ціни – 10 балів

Пляжний відпочинок

Сонячний день, лагідне море і самобутня культура цілий рік приваблюють до Турції мільйони туристів з усього світу. Подаруйте собі чудовий пляжний відпочинок, відвідайте стародавні руїни, завітайте в SPA-салон, спробуйте себе у дайвінгу та серфінгу. Зробіть свій відпочинок не тільки розважальним, але й пізнавальним та відвідайте природні та історичні пам’ятки Турції. При виборі тура (особливо гарячого тура) важливо приділити максимум уваги вибору міста Вашого майбутнього відпочинку. Тож вирушаймо на екскурсію прямо зараз!

Курорт Анталія

Анталія – один з найвідоміших і популярних курортів світу. Це місто з древньою історією, тут збереглися руїни, які викликають жвавий інтерес у всіх хто захоплюється історичними пам’ятками. Якщо Вам подобається пляжно-розважальний відпочинок, та Ви не проти глянути на османські особняки та античні пам’ятники архітектури – беріть тур до Анталії, не вагайтесь!

Курорт Алані

Інший не менш відомий курорт Турції – Аланія. Древнє місто, що колись було притулком контрабандистів і піратів. Тут цікаві: і Аланська фортеця, збудована в XIII столітті, і корабельня XIII століття, і печера Дамлаташ, якій уже п’ятнадцять тисяч років, і руїни римського міста Сьедри, заснованого в III столітті до нашої ери.

Місто Белек

Нове курортне місто і центр сімейного туризму – Белек. Недалеко від міста є дивовижної краси заповідник – Каньйон Кепрюлю. Тут ростуть евкаліпти, кипариси, фісташкові дерева, кедри, сосни. Повітря в парку незвичайно чисте. У Каньйоні Кепрюлю можна побачити рідкісних гігантських черепах, які занесені в список вимираючих тварин. У національному парку рай для любителів екстремального відпочинку: сплавів по гірських річках, верховоїїздита альпінізму.

Місто Дальян

Дуже цікаве місто Дальян. Поряд з ним є заповідник «Черепашачий острів». На острові проходить шлюбний період гігантських черепах. Тут можна не тільки помилуватися екзотичною флорою і фауною, а й поласувати м’ясом рідкісного блакитного краба і позасмагати на пляжі, що розділяє солоне Егейське море і прісну дельту річки Дальян.

Місто Бодрум

Ще одне популярне місце відпочинку з широким спектром різних розваг. Середньовічний замок Святого Петра – відомий історичний пам’ятник. Зараз в стінах замку розташована чудова експозиція знахідок, піднятих з морського дна. Обов’язково відвідайте: античний Мавзолей Мавсола – одне з семи чудес світу, ворота Міндоса – які атакував ще Олександр Македонський, амфітеатр – побудований під час еллінського періоду.

Місто Памуккале

Розповідаючи про відпочинок в Турції, не можна обійти увагою місто Памуккале. Це лікувальний курорт. Грязьові і термальні ванни, мінеральна вода, збагачена кальцієм, допомагають відновити сили і відчути себе значно молодше.

Інші країни для відпочинку