+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Про подорож до Єгипту

3min

Про подорож до Єгипту

Єгипет чарівна країна на березі Червоного моря. І 80% туристів прилітають в цю країну, тільки заради моря. Подорож до Єгипту завжди наповнене хвилюючими враженнями. Гарячі путівки в Єгипет в будь-який час роки – це відмінна перспектива для відпустки.

Прекрасний час, щоб здійснити подорож до Єгипту – це з вересня по листопад і з березня по травень. У літні місяці температура може досягати 42 градусів, а взимку, як правило, дуже вітряно. У Шарм Ель Шейху завжди трохи тепліше, ніж в Хургаді, це пов’язано з географією узбережжя, в Шармі берег розділений на невеликі бухти, які приховують берег від вітрів.
Країну умовно можна розділити на два туристичні центри, Шарм Ель Шейх і Хургада. Одна з небагатьох країн у світі, де копальні сезон триває цілий рік. Температура води в зимові місяці не опускається нижче 20 градусів, а середня температура повітря становить 24 градуси.

«Залив шейхів» дослівний переклад знаменитого на весь світ регіону Шарм Ель Шейха. Всього кілька десятків років тому, тут розташовувалося рибальське село, яку населяли бедуїни. Але сьогодні узбережжі виглядає зовсім по-іншому. Готелі Єгипту, їх тут просто величезна кількість, і зосереджені вони в основному в бухтах. Тут кожен для себе може знайти готель по кишені, від скромних 2 * до шикарних 5 *. Дивовижної краси коралові рифи проходять уздовж усього берега і вам навіть не обов’язково бути професійним дайвером, щоб побачити запропонований красу підводного світу, досить мати маску, і ви в повній мірі поринете в цю чарівну атмосферу.

переваги Єгипту
Хургада один із старовинних міст Єгипту, місто населяють місцеві жителі, що вже відрізняється від курорту Шарм Ель Шейха. Це повністю туристичний регіон, і зустріти з місцевих можна лише тільки обслуговуючий персонал. Ще однією особливістю даного регіону є розташування, всі курорти розташовані між морем і пустелею, що створює завжди вітряну погоду. Але в цьому цінителі водних видів спорту знайшли великий плюс. В регіоні дуже розвинені катання на кайте, серфі, парусні види спорту і, звичайно ж, дайвінг, і снорклінг. Хургада прекрасно підходить для відпочинку з дітьми, так як захід у море тут, дуже зручний, пологий і без коралів, а в Шармі без спеціального взуття неможливо зайти в воду.

Чимало важливим гідністю Єгипту так само можна вважати, екскурсійні об’єкти. Найдавнішою пам’яткою архітектури є Єгипетські піраміди, саме вони приваблюють мільйони туристів щорічно. Так само з екскурсій, які проводять на території країни можна відзначити, Луксор, монастир святої Катерини, гора Мойсея, національний заповідник «Рас Мухаммед». Дуже популярні джип сафарі в пустелі, прогулянки на катері по морю із зануренням.