+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Освіта за кордоном

Навчання за кордоном

На сьогодні багато хто прагне здобути якісну освіту. Щоб мати гідний рівень знань та добре розуміти іноземну мову, молодь прагне пройти навчання за кордоном. Завдяки тому, що вартість такої освіти значно знизилася, популярність її збільшується з кожним роком. Навчання за кордоном здатне за пару тижнів повністю прибрати «мовний бар’єр». Адже коли Ви живете в родині або спеціальному таборі, де всі спілкуються тільки іноземною мовою, то мимоволі починаєте правильно вимовляти слова. Завдяки навчанню за кордоном можна отримати диплом, який «відкриє» багато дверей і допоможе знайти високооплачувану роботу.

Є кілька варіантів навчання за кордоном:

  • для самих маленьких (від 7 до 17 років)
  • для старшої групи (від 17 і вище)

У першому випадку курси зводяться до вивчення мов у спеціальних школах або так званих таборах. При цьому батьки можуть перебувати там разом з дітьми. Є також освітні програми, які включають в себе ще й спортивну підготовку. При цьому тиждень йде на вивчення мови, тиждень – на освоєння особливостей обраного виду спорту.

Для дітей старше 17 років вибір освітніх програм набагато ширше, і тривалість їх різна: від 2-х тижнів до року. Найчастіше студенти проживають або в сім’ї, або в спеціальних резиденціях, де відбувається тісне спілкування з однолітками. З таким навчанням за кордоном молодь може вдосконалюватися і розвиватися, а багато вітчизняних компаній віддають перевагу саме таким людям.

Ціни на освіту за кордоном

Що стосується цін на освіту, то вони можуть бути різними. Тому кожен підбирає програму за своїм фінансовим положенням. Є певні країни, де ціни на освіту досить високі. Це залежить від рівня життя в державі, місця проживання та рівня престижності школи або університету. Але можна знайти школи з доступними цінами, і при цьому якість не буде надто вже відрізнятись.

Наприклад, такі країни як Мальта, Німеччина і Іспанія залучають невисокою вартістю на навчальні програми. Також можна віддати перевагу короткостроковим курсам з насиченою роботою, де вся увага буде націлене тільки на вивчення мови.

Що може дати навчання за кордоном:

  • можливість живого спілкування з носіями мови
  • розуміння культури
  • розширення кругозору
  • отримання нового сучасного погляду на життя

Звичайно вибір кожен робить самостійно, але є досить велика кількість організаційних питань, з якими новачок може і не впоратись. Це і вибір найкращого варіанту навчання, і оформлення необхідних документів і т.п. Багатий досвід співробітників турагенції «SofiaTours» дозволить Вам вирішити всі організаційні питання і зосередитись на майбутньому навчанні. Тож звертайтесь і не втрачайте свого шансу на краще майбутнє!