+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Страхування

Туристичне страхування

Вирушаючи у подорож в іншу країну, Ви готові до яскравих вражень, цікавих зустрічей і позитивних емоцій. Але в дорозі Вас,нажаль,можуть зненацька застати і неприємності. Виникнення всіх неприємностей неможливо передбачити навіть при найретельнішій підготовці до мандрівки. Мінімізувати ризики, з якими пов’язані далекі поїздки, дозволяє туристичне страхування. Є різні види туристичного страхування, а саме:

Страхування виїжджаючих за кордон

Страхування для туристів дозволяє не марнувати час, нерви і гроші в чужій країні в разі отримання травми або хвороби, втрати багажу або документів, а також в інших ситуаціях, коли вам буде потрібна допомога. Туристичне страхування надає вам можливість відчувати себе впевнено в будь-якій подорожі, а також стане в нагоді для отримання візи. За допомогою турагенції «SofiaTours» Ви зможете укласти договір страхування туристів, що виїжджають за кордон, дуже швидко.

Страхування від невиїзду

Захистить себе на випадок відміни запланованої поїздки. Страхування від невиїзду за кордон – це те, що Вам потрібно щоб не втратити гроші на бронювання готелю, придбання квитків. Ця опція передбачає грошове відшкодування при настанні таких ризиків, як небезпечні захворювання інфекційного характеру, участь в судовому розгляді, госпіталізація або смерть (в тому числі близьких) і ін. Страхування від невиїзду дозволяє повернути витрачені гроші в разі різкої зміни ваших планів.

Зелена карта

Якщо ви збираєтесь зробити подорож за кордон на автомобілі, вам буде потрібен поліс страхування «Зелена карта». Це міжнародний аналог страховки, який прийнятий в 46 країнах світу. Ставши власником такого полісу, ви убезпечите себе від витрат на компенсацію збитку, нанесеного здоров’ю, життю та майну третіх осіб в процесі управління транспортним засобом за межами України.

Страхування особистого майна

Втрата особистих речей, грошей і документів завжди може зіпсувати будь-яку подорож, адже це не тільки погіршує враження від довгоочікуваної поїздки, а й призводить до серйозних проблем. Укладіть договір страхування особистого майна від загибелі, втрати і пошкодження в разі грабежу або розбійного нападу, і вам не доведеться турбуватися про проблеми, які можуть виникнути з вашими речами під час відпустки. Ви зможете придбати даний поліс окремо або як додаткову послугу в складі договору туристичного страхування на випадок втрати документів.
Тож не ризикуйте. Страхування – це життєво необхідна складова туристичної подорожі. І турагенція «Sofia Tours» завжди дбає про своїх клієнтів, та не тільки забезпечує Вас інформацією, а й допомагає реальними діями.