+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Візова підтримка

Отримання візи в місті Івано – Франківськ

Паспортно-візова формальність – це офіційна назва бюрократичної процедури, що являє найбільш важливий фактор, пов’язаний з необхідністю дотримання мандрівниками правил при перетині державних кордонів різних країн. Вимога дотримання візового режиму для туристів – це прерогатива та рішення національного законодавства тієї країни, до якої Ви прибуваєте.

Як правило, в’їзд у візові країни потребує попереднього отримання візи (бувають і виключення з цього правила), тобто заздалегідь отриманого спеціального дозволу уряду країни на в’їзд та виїзд, проживання чи транзитний проїзд через територію держави.

Відкриття візи до іншої країни

Часто відкриття візи зв’язано з масою труднощів. Це і помилки при складанні необхідних документів, відсутність броні в готелі, відсутність запрошення, недостатні фінансові гарантії, неясність офіційної мети візиту, організаційні помилки при подачі документів до посольства.

Найбільш поширеною причиною відмови або затримки у видачі візи є відсутність досвіду в підготовці документів. І дуже прикро, коли численні бюрократичні нюанси можуть поставити хрест на довгоочікуваній подорожі. І це вкрай незручно, особливо мешканцям Івано-Франківська, тому що додаткові поїздки до Києва чи Львова – це елементарна втрата часу.

Турагенція «SofiaTours» – це Ваш надійний помічник у відкритті будь-яких віз для поїздок в інші країни. Понад 11 років позитивного досвіду допомоги у відкритті віз мешканцям Івано-Франківська дозволяє нам впевнено заявляти: – «Збирайте валізи. Ваша відпустка в повній безпеці»! Ми подбаємо щоб нічого не завадило Вам спокійно готуватись до омріяної подорожі.

При замовленні візової підтримки Ви отримуєте:

  • повну та всебічну консультацію по необхідному переліку документів;
  • перевірку всіх Ваших документів від А до Я;
  • заповнення анкети на отримання візи;
  • консультацію по оформленню запрошення;
  • швидкий переклад Ваших документів;
  • зручний запис на подачу візи;
  • повну інструкцію по подачі документів;
  • консультації по проходженню кордону;
  • підтримку та необхідні консультації протягом усього процесу отримання візи.

Тож якщо Ви не маєте достатнього досвіду самостійного отримання візи, ми з радістю надамо Вам професійну допомогу. Та не допустимо, щоб випадковості або недостатність інформації стали перешкодою для втілення Ваших бажань. Дзвоніть та приходьте на консультації з отримання будь-якої візи в Івано-Франківську і Ви обов’язково отримаєте максимальну допомогу та підтримку!