+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Гастро-тури

Гастрономічні тури

Гастрономічні тури

Виноградники Бордо, гуляш в Будапешті, віденський шніцель, чеська рулька, баварські сосиски … Кожна країна Європи таїть в собі багато смачненького та існує чимало програм, де туристи можуть познайомитися з національною кухнею. Фахівці відзначають, що гастрономічний тур – це подорож в гастрономічний регіон з метою відпочинку і розваги з включенням відвідування як основних, так і вторинних виробників продуктів харчування, фермерських ринків, кулінарних шоу, майстер-класів. Тут турист знайомиться з країною через її кухню.

Як показує практика, за такими турами приходить вже підготовлений турист – той, який знає, чого хоче. Але ми рекомендуємо таку поїздку і тим клієнтам, які неодноразово бували в тій чи іншій країні, з’їздили її вздовж і впоперек, знають всі туристичні куточки. Для таких туристів Італія або Франція чи будь-яка інша країна – відкриються з нового боку, з’явиться більш глибоке її розуміння.

Гастро-тури не виключають екскурсійної програми

Зазвичай такі тури індивідуальні, але є можливість і зібрати групу (групові тури будуть трохи дешевші). Вас обов’язково супроводжує помічник, який поєднує в собі функції і гіда, і перекладача. До речі, гастро-тури не виключають екскурсійної програми. Тобто Ви познайомитись з країною через її кухню і побачите головні визначні пам’ятки.Іноді з групою їздить гід-сомельє, який розповідає про історію та нюанси виноробства. Також він може домовитися про відвідування шато і виноробства, в які важко потрапити.

Плюс гастрономічних турів

Плюс гастрономічних турів – їх невелика тривалість. Ви маєте можливість не брати тривалу відпустку, так як середній тур триває 4 дні\3 ночі (бувають тури і від 6 днів). Сніданок і обід, традиційно входить в програму, а ввечері туристи самі можуть відвідати ресторан – закріпити пройдений за день матеріал – самі або за рекомендацією супроводжуючого. До слова, відвідування ресторанів, виноробства, фермерських господарств завжди бронюється гідом заздалегідь та відбувається організовано.

Велику частину часу туристи проводять на свіжому повітрі, тому гастрономічні тури рекомендують і клієнтам з дітьми. Особливо якщо тури – шоколадні.

Гастрономічні пакети

Пропонуючи гастрономічні пакети, турагенція «SofiaTours» завжди намагається вкласти в них максимум автентичності і позбутися стереотипних уявлень про країну. Якщо в програмі заявлено виробництво будь-якого продукту, то туристів не повезуть на завод або великий концерн, їм покажуть справжній сімейний бізнес – справа, що переходить з покоління в покоління. Гостям показують весь процесвиробництва – від сировини до кінцевого продукту.

Комбінування декількох країн

Комбінування декількох країн в один тур можливо, якщо місця об’єднані однією тематикою. Але зазвичай це все-таки одна країна, а в деяких випадках – один регіон.