+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Гірськолижні тури

Гірськолижні курорти

Гірськолижні курорти

Відпочинок на гірськолижних курортах користується попитом серед любителів активного проводження часу. Якщо для Вас спортивний туризм є невід’ємною частиною повноцінного відпочинку – не покидайте цієї сторінки! Сучасні курорти відрізняються підвищеним рівнем комфорту. Їх інфраструктура, як правило, включає не тільки спеціально обладнані траси для сноуборду і гірськолижного спорту, але і комфортабельні готелі, і пансіонати, пункти прокату необхідного спортивного інвентарю та гірськолижні підйомники. Це відмінне місце для відпочинку всією сім’єю, причому деякі гірськолижні курорти мають спеціальні дитячі групи, в яких досвідчені інструктори проводять заняття з дітьми різного віку, навчаючи їх азам гірськолижного спорту.

Популярнi місця лижного відпочинку

Гірськолижні курорти розташовані практично у всіх куточках земної кулі, проте, найбільш популярними на сьогоднішній день є місця лижного відпочинку в таких країнах як:

  • Австрія,
  • Франція,
  • Італія,
  • Швейцарія,
  • Норвегія,
  • Швеція,
  • Болгарія,
  • Фінляндія.

Останні кілька років набувають популярності лижні курорти Румунії, Іспанії, Словенії та Чехії, але вони не можуть зрівнятися з австрійськими Альпами. Саме тут розташовані найбільш популярні зимові курорти, серед яких найбільш красивими вважаються курорти Капрун і Цель ам Зее.

Гірськолижні курорти Тінь і Валь д’Ізер

Французькі гірськолижні курорти Тінь і Валь д’Ізер приваблюють туристів зі всієї Європи чудовою інфраструктурою, до складу якої входять сотні підйомників, скельні траси для любителів екстремального катання і класичні маршрути, спеціальні школи сноуборду і гірських лиж. Ці місця відмінно підійдуть як для початківців лижників, так і для професіоналів.

Гірськолижні курорти Саас-Фе і Церматт

Швейцарські Саас-Фе і Церматт відомі не тільки чудовою природою та історичними пам’ятками, а й великими трасами, що привертають любителів гірськолижного спорту влітку і взимку.

Iталійський курорт Червінія

Одним з найбільш популярних італійських гірськолижних курортів вважається Червінія, загальна протяжність трас якої перевищує 200 км. Практично таким же попитом користуються лижні курорти ЛеТуіль і Курмайор.

Українські гірськолижні курорти

Українські гірськолижні курорти поки не змагаються за перші місця але і у нас є що показати. Буковель, Славське, Яремча, Драгобрат – всі ці курорти зможуть задовільнити потребу у активному зимовому відпочинку!