+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Індивідуальні тури

Гірськолижні курорти

Цікаві індивідуальні тури

За нашими спостереженнями індивідуальні тури с кожним роком набувають популярності. І це цілком зрозуміло. Ви маєте можливість відпочити в найбільш цікавих для Вас місцях земної кулі. А якщо час і гроші дозволяють відвідати відразу кілька місць – це, без сумнівів, захоплюючий відпочинок.
Відпочити на березі Женевського озера, провести шопінг в Мілані, а по дорозі назад, випити філіжанку кави в затишному ресторанчику Праги – що може бути краще такого уїк-енду?

Захоплюючої подорожі можна будь-яку країну

Завдяки величезному вибору пропозицій, обрати для здійснення такої захоплюючої подорожі можна будь-яку країну. Австрія може запропонувати гірськолижні курорти, Швейцарія – чудовий SPA відпочинок, ну а Франція і Італія, як відомо, є світовими законодавцями моди. Якщо ж обрати східні напрямки, такі як Індія, Китай, Таїланд – це більш “духовний” відпочинок, осягнення чужих древніх культур, медитація і духовне очищення. Південь – це Єгипетські піраміди, марокканські фрукти, сирійські тканини і велична розкішна краса Арабських Еміратів. У північному напрямку, наприклад у Фінляндії, буде цікаво відпочити серед первісної незайманої природи, відчути всю красу і гармонію світу в його справжньому вигляді.

Ціна індивідуального туру

Дуже істотним моментом є остаточний вибір індивідуального туру, і та сума грошей, яку Ви готові витратити. Звичайно, індивідуальна поїздка обходиться дорожче, ніж тур за масовими маршрутами. Але, при цьому, існує можливість самому обрати дату поїздки, а також обрати найбільш цікаві місця відвідування. Бажано не забути про візу, медичну страхівку та ще чималу кількість дрібниць, організацію яких краще доручити менеджеру турагенції, щоб самому не витрачати час перед поїздкою.

Турагенція «SofiaTours» пропонує Вам скористатись досвідом кращих фахівців з організації індивідуального туру та просто відпочивати поки ми все організуємо на вищому рівні!