+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Круїзи

Гірськолижні курорти

Круїзи

Найбільш своєрідним і вишуканим видом відпочинку вважається круїз, який поєднує в собі комфорт готелю, романтику морської подорожі і відвідування найдивовижніших місць на землі. Це дивовижна можливість побувати відразу в декількох країнах, відвідати ,безліч островів і уникнути при цьому виснажливих переїздів. Морська подорож подарує незабутні моменти, а рівень комфорту дозволить насолодитися відпочинком у повній мірі.

Морські круїзи

Морські круїзи – це найкращий вид відпочинку для романтичних людей, що захоплюються красивими пейзажами райських островів, що час від часу з’являються на тлі нескінченної водної гладі. А може Вами керує незламний дух неймовірних пригод і мандрів, адже звичаї і пам’ятки далеких країн настільки привабливі та цікаві. Як правило, морські круїзи – це повний комплекс послуг, серед яких розміщення в каютах круїзного лайнера, морські подорожі із зупинками в різних портах земної кулі. Переважно на зупинках пропонуються екскурсійні та розважальні програми. Останнім часом найбільш затребуваними є круїзи тривалістю від семи до п’ятнадцяти днів.

Маршрути морських круїзів

Маршрути морських круїзів вражають своєю різноманітністю. При цьому найбільшим попитом користуються круїзи по Середземному морю. Морські подорожі по країнах Середземномор’я – це дивовижна можливість помилуватися незабутніми берегами Іспанії та Італії, островами Мальтою і Сицилією, узбережжям Греції і блакитним берегом Франції. Завдяки м’якому клімату Середземномор’я акліматизація проходить дуже легко. Дивовижної краси пейзажі, бірюзові хвилі Середземного моря, бездоганний сервіс – все це залишить незабутні враження від відпочинку, проведеного в морському круїзі.

Морські круїзи по Південній півкулі

У зимову пору року особливо популярні морські круїзи по Південній півкулі вздовж узбережжя країн Південної Америки, Нової Зеландії та Австралії. Круїзи по Балтійському морю, дозволяють насолодитися пишністю західного узбережжя Норвегії та країн Північної Європи. Антарктичні і Арктичні морські круїзи перенесуть мандрівників до казкових берегів Гренландії, Ісландії та Антарктиди. Ну а чудові Азорські і Канарські острови, також як і Мадейра є частиною морського круїзу по узбережжю Західної Африки і островах Атлантичного океану.

Незалежно від того який маршрут морського круїзу буде обраний, він, безсумнівно, залишить незабутні враження від проведеного на борту розкішного лайнера відпочинку.