+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Тури вихідного дня

Гірськолижні курорти

Тури вихідного дня

Тури вихідного дня – це шанс змінити щось навколо себе та дійсно відпочити після довгого та насиченого робочого тижня. Ненадовго вийти з звичного ритму життя та відчути себе зовсім іншим. Пляжні тури, екскурсійні тури, шопінг тури, захоплюючі уїк-енди удвох або в компанії – тури вихідного дня це без сумніву один з трендів сучасності!

Якщо Ви втомились чекати відпустки, а накопичена за час роботи втома недозволяє насолоджуватись життям, то тури вихідного дня – це найкращий спосіб відірватись від одноманітних буднів і зануритись з головою в абсолютно інший світ. Якщо в якості основного засобу пересування обрано сучасний і комфортабельний автобус, то ваш маршрут може бути двох типів: подорож по Україні (автобус або залізниця + автобус) і поїздка на вихідні в Європу або будь-яку іншу країну (автобус, літак + автобус або залізниця + автобус ). Звичайно, кожен з варіантів має свої переваги. Вартість туру українськими містами буде набагато менше, та й візу для відвідування Хортиці оформляти не треба.

Тури вихідного дня в Європу

Звичайно, в якості туру в віддалену країну на вихідні найкраще вибрати авіатур, адже так ви зможете значно заощадити час на дорогу. А от до східної Європи дешевше буде з’їздити на комфортабельному автобусі. Тури вихідного дня в Європу мають найрізноманітніший характер – екскурсійні тури, романтичні, гастрономічні, екстремальні, курортні, шопінг-тури та багато інших. Залежно від цілі вашої поїздки, обирається і країна перебування. Ми допоможемо розпланувати тур таким чином, щоб Вам менше часу доводилося проводити в переїздах.

Так, якщо Вас цікавить шопінг, Ви можете вирушити до Італії, відвідати такі міста, як Мілан і Верона. Для романтичного уїк-енду підходять тури вихідного дня до Парижу, Венеції чи Праги. Молодіжні компанії зацікавлять тури до Угорщини, Німеччини або до Польщі, де на вихідних нерідко проходять різні музичні фестивалі.

І завжди Ви зможете вирушити в тур по невідомій Україні. Наша Батьківщина велика і дуже різна. Ми без сумніву зможемо запропонувати Вам таку суто українську подорож на уїкенд, що Ви будете приголомшені від приємних вражень!