+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

В 2015 році в Італії відкрився виставковий центр оливкового масла

4min

В 2015 році в Італії відкрився виставковий центр оливкового масла

Завдяки тому, що в новому закладі також відкрився виставковий зал, «Sapord’Olio» може заявити про себе не тільки в якості магазину, але і як постійно діюча виставка. Тут усі охочі зможуть не тільки придбати оливкову олію вищих сортів «extra vergine», а й взяти участь у сенсорної дегустації цього продукту. Відправившись в тури в Італію і заглянувши в «Sapord’Olio», ви зможете навчитися оцінювати аромати різних сортів оливкової олії.

Значне розширення функцій магазину від торгової до інформаційно-просвітницької дозволяє його відвідувачам купувати корисні знання про особливості сортів італійського масла і технологіях його виробництва. Багато в чому цьому сприяє діюча на території «Sapord’Olio» тематична виставка, яка знайомить відвідувачів з етапами виробництва високоякісного оливкового масла.

Крім того, перед покупкою оливкового масла відвідувачам магазину надають можливість продегустувати продукт і оцінити його аромат. Гості «Sapord’Olio» зможуть упевнитися в тому, що при виготовленні продукту були дотримані всі давні традиції італійських виробників. При цьому консультувати покупців будуть експерти із товариства дегустаторів оливкового масла, спеціально запрошені в «Sapord’Olio».

Крім оливкової олії, в «Sapord’Olio» можна придбати різні кулінарні делікатеси – трюфелі, елітні сорти паштету і сиру, а також багато іншого.