+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

Давайте оберемо спальний мішок

1min

Давайте оберемо спальний мішок

Збираючись у похід на кілька днів, слід обов’язково продумати всі нюанси, особливо це стосується ночівель. Спальні мішки – ідеальне рішення для комфортної та безпечної ночівлі. По суті, нічліги складають близько 35% часу походу, і саме від якісного відпочинку та здорового сну залежить бадьорість духу і активність туриста в цілому. Давайте дізнаємося, які бувають спальники, і на які нюанси слід звернути увагу.

Спальні мішки на будь-який смак
Чи плануєте подорож, тоді вам слід продумати все до найдрібніших подробиць, в тому числі і дізнатися на які спальні мішки звертати увагу, щоб взяти з собою в похід. Радує той факт, що поступово туризм привертає все більше людей і сьогодні магазини туристичного спорядження пропонують великий вибір професійних пристосувань і пристроїв, які в змозі істотно полегшити життя туриста навіть в самих екстремальних умовах.

Головне, не купувати першу вподобану річ, а поцікавитися у продавця, хто знає, може він запропонує вам модель трохи дорожче, але з зручними опціями, або аналог вироби відомого бренду від мало розкрученого виробника, але зате дешевше.
Отже, якщо вас остаточно і безповоротно вабить світ туризму і подорожей, тоді вам слід знати про те, що спальні мішки по зовнішнім виглядом розрізняють на ковдру-спальник і кокон. Модель спальника ковдри має вигляд прямокутника і досить часто оснащена капюшоном. Тоді як «кокон» вони з капюшоном, яке до того ж має анатомічні форми, тобто в плечах широкий, і звужується до ніг.

Існують також моделі багатомісних спальників, які є модернізованим варіантом ковдри, в деяких випадках з’єднуються два мішка або їх виготовляють індивідуально під замовлення. Багатомісні спальники хороші тим, що дозволяють істотно економити вагу і об’єм поклажі, що дуже важливо для того, хто наважився на якесь подорож.

Спальні мішки для різних сезонів
У наш мобільний століття мандрівник хоче не носити у себе за плечима багато кілограмову поклажу. Тому рекомендується вибирати спальний мішок по сезону. Дані вироби розрізняють на зимові, міжсезоння спальники і літні моделі. Для зимового періоду роблять 3-х спальники, які витримують температуру в діапазоні – 17 … – 45. Міжсезонні спальники – найчастіше несуть у собі 2-3 шари і розраховані на температури -2 … -17. Найбільш легкі це літні спальні мішки з 1 або 2 шарів утеплювача, призначені вони для температурного режиму від +5 і вище градусів.
Хочете отримати максимум задоволення від походу – вибирайте правильний спальний мішок і в дорогу за новими враженнями!