+38 (095) 123-22-77
+38 (097) 123-44-88
г.Киев, ул. Агентская, 77, офис 77
 

ПАР запрошує туристів прогулятися під кронами дерев

6min

ПАР запрошує туристів прогулятися під кронами дерев

На початку липня в Кейптаунська Національному ботанічному саду в честь його столітнього ювілею було офіційно розпочато будівництво моста над деревами.

Завдяки унікальній споруді у вигляді хвилеподібного дерев’яного настилу з поручнями відвідувачі саду зможуть здійснити прогулянку над кронами дерев, милуючись навколишніми пейзажами і при цьому не ушкоджуючи і не стикаючись з екосистемою парку.

За задумом авторів проекту – інженера Генрі фага і архітектора Марка Томаса, загальна протяжність дерев’яного моста, звивається серед зелені ботанічного саду, складе близько 130 метрів. Зовнішній вигляд переходу буде асоціюватися у відвідувачів зі змією, повзучої крізь дерева. Саме тому новий міст буде носити назву «Boomslang walkway», як один з видів отруйних змій, які мешкають в південній частині Сахари.

Процес будівництва моста буде організований так, щоб забезпечити максимальну безпеку для навколишнього середовища. Особлива конструкція опор моста дозволить виключити можливість пошкодження об’єктів екосистеми, що склалася в Національному ботанічному саду. Крім того, всі елементи моста виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Каркас переходу і підтримують стійки складаються з міцних труб. При виготовленні настилу використовувалися забарвлені в темно-червоні тони рейки з зростаючої в західній Африці деревини сосни Падуак.

Дерев’яний міст в Національний ботанічний саду – це чудове місце відпочинку для мандрівників, які відправляють в тури в ПАР. Тут будуть встановлені спеціальні лавочки, присівши на які можна зручно спостерігати за життям парку. До того ж конструкція моста забезпечить туристам 360-градусний огляд. Дерев’яний міст буде починатися серед густих зелених крон, пройшовши до середини дерев’яного переходу, туристи зможуть піднятися на 12 метрів над землею, а на деяких ділянках і зовсім буде відчуття, що ти летиш в повітрі.